Kliniki laserowe mogą usuwać tatuaże

Klinika Edit Laser Skin Clinic  została otwarta w południowym Dublinie i jest pierwszą kliniką w Irlandii, która oferuje usuwanie tatuaży i pielęgnację skóry PicoSure Pro Laser po zainwestowaniu 700 000 euro.

PicoSure Pro Laser to pierwszy na świecie pikosekundowy laser kosmetyczny, który może usuwać tatuaże bez generowania ciepła lub pieczenia skóry, powodując mniejsze uszkodzenia tkanek i dyskomfort niż inne systemy usuwania laserowego.

Zatwierdzony przez FA laser pikosekundowy 755 nm wykorzystuje nacisk, aby usunąć niechciany tusz i precyzyjnie leczyć przebarwienia i odnawiać powierzchnię skóry.

„Naprawdę istnieje rynek na leczenie i usuwanie niechcianych tatuaży oraz wykorzystanie technologii laserowej do leczenia” – powiedziała Shauna O’Neill, założycielka Edit Laser Skin Clinic w Beacon South Quarter,  Sandiford . różne choroby skóry”.

„Praktykuję laserową technologię skóry od ponad sześciu lat i cieszę się, że mogę wprowadzić do Irlandii najlepszą technologię laserowego usuwania tatuaży i odmładzania skóry.

„PicoSure Pro to jedyny laser na świecie, który może usunąć każdy kolorowy tatuaż bez uszkadzania skóry i jestem dumny, że jestem pierwszą kliniką w Irlandii, która wykorzystuje wiodącą w branży technologię laserową”.

Lasery są również bardzo skuteczne w zabiegach odmładzania skóry, szczególnie w przypadku melasmy czy słynnej „maski ciąży”, która często występuje w czasie ciąży.

Certyfikowany w terapii laserowej i pulsacyjnej oraz anatomii, fizjologii i patologii, O’Neill dodaje: „W przypadku osób z bardziej złożonymi chorobami skóry klinika Edit Skin Laser wykorzystuje zaawansowaną technologię. druga technologia laserowa zapewniająca skuteczną terapię — ikona PicoSure.

„Jako samodzielne urządzenie dla Pro, ICON unika również używania ciepła i jest doskonałym wyborem do eliminowania wielu problemów skórnych, w tym żylaków, pękniętych naczynek, blizn potrądzikowych, zmarszczek, żylaków i żylaków. rozstępy.”