Firma Noda w Oakville w stanie Connecticut unowocześnia swoją technologię do lasera o pełnym spektrum działania Astanza Trinity

Renomowana klinika laserowego usuwania tatuaży Brass City Tattoo Parlor niedawno zmodernizowała swój laser Atanza Duality do Atanza Trinity. Otwarty w 2021 roku, ten dostawca laserów stał się znany ze swoich wyjątkowych usług usuwania i retuszu tatuaży w Connecticut. Tarnished zaktualizował laser Duality, dodając laser Ruby Eternal z przełączaniem Q, uzupełniając system Astanza Trinity, który może zniszczyć wszystkie kolorowe tatuaże.

„W ostatnich latach ogromnie wzrosło zanieczyszczenie. Usunęliśmy niezliczone tatuaże i zastosowaliśmy inne metody odbarwiania, aby zwiększyć zasięg. Byłem świadkiem z pierwszej ręki, jak ta procedura może działać. może zmienić skórę i jak potężni są ludzie”.

Mówi o tym właścicielka Elin Christensen.

„Laser Duality jest niesamowity i od momentu otwarcia daje naszym klientom niesamowite rezultaty, ale widzimy coraz więcej tatuaży wykonanych niebieskim i zielonym atramentem oraz w innych kolorach. To szczególnie wymaga laserów. Cieszę się, że mogę dodać rubinowy laser do naszej oferty. system. Niezależnie od tego, możesz łatwo usunąć wszystkie tatuaże.”

Astanza  Trinity  łączy w sobie dwa potężne systemy:  Duality , Q-switched Nd:YAG laser i  Eternity , rubinowy Q. Razem ten system wytwarza trzy długości fal, 1064nm, 532nm i 694nm, w tym obejmuje wszystkie kolory tatuaży, w tym jasnoniebieski , jasnoniebieski i skutecznie radzi sobie z uporczywymi atramentami, takimi jak seledyn, turkusowy itp. Trzy długości fal Trinity w połączeniu z czasem Ultraszybkie wyjście impulsowe i duża moc szczytowa zapewniają optymalne przerywanie atramentu w celu szybszego usuwania i odrzucania. Ponadto Trinity można bezpiecznie stosować na wszystkich rodzajach skóry, w tym na ciemnych typach skóry IV-VI.

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Elin i zespołu Cleared” — powiedział Josh Walsh, Account Manager w Astanza. „Wykonali świetną robotę i głęboko wierzę, że przejście na Trinity wzmocni ich działalność jako wiodącego dostawcy laserowego usuwania tatuaży w Oakville”.

coś pochmurnego

Tarnished to specjalistyczna klinika usuwania tatuaży laserowych zlokalizowana w Brass City Tattoo Shop w Oakville, CT. Oferują pełne usuwanie tatuaży, selektywne usuwanie tatuaży oraz usługi usuwania tatuaży. Ich misją jest pomaganie innym w lepszym samopoczuciu poprzez zapewnianie bezpiecznych i skutecznych procedur usuwania tatuaży przy użyciu wiodącej w branży technologii.

Tarnished nawiązał współpracę z Brass City Tattoo Shop, aby połączyć klientów z utalentowanymi artystami okładek. Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na bezpłatną konsultację, zadzwoń lub wyślij SMS-a pod numer (860) 338-0410,  odwiedź stronę http://tarnishedct.com/ lub  śledź nas na Instagramie i Facebooku . Tarnished znajduje się przy 1760 Watertown Ave, Oakville.

CT06779.

O Laser Astanza

Astanza jest liderem w dziedzinie tatuażu laserowego, depilacji i innych zabiegów kosmetycznych. Oprócz oferowania najnowocześniejszych medycznych urządzeń laserowych, takich jak systemy Duality, Trinity, MeDioStar®, PicoStar® i DermaBlate®, Astanza Business Builder System oferuje również doskonałe partnerstwa poprzez Atanza Experience, zbudowane na zapewnieniu, szkoleniu i dożywotnim Usługi w chmurze 3 Enterprise . Wsparcie. Razem te komponenty zapewniają klientom Astanza szereg usług doradztwa biznesowego, marketingu i szkoleń, które pomogą im odnieść sukces w tej rozwijającej się branży. Astanza to wielokrotnie nagradzana firma, która otrzymała liczne nagrody od wiodących organizacji branżowych, takich jak MyFaceMyBody i Aesthetic Everything. Ty takżeCertyfikat najlepszego miejsca pracy i 47. miejsce na liście najlepszych miejsc pracy Fortune 2022 TM w Teksasie  i 49. miejsce na liście najlepszych miejsc pracy w opiece zdrowotnej magazynu Fortune TM.

Astanza Laser ma siedzibę główną w Dallas w Teksasie i ma klientów w całej Ameryce Północnej i Europie. Aby uzyskać informacje o produkcie, inwestorze lub mediach, zadzwoń pod numer (800) 364-9010 lub odwiedź stronę https://astanzalaser.com/ . Połącz się z Astanzą na LinkedInFacebookuInstagramieTwitterzeYouTube.