Manny Harris powraca jako Shapoel Holon

Pan Michigan Basketball z 2007 roku, były zawodnik NCAA Michigan i weteran NBA, który rozegrał 93 mecze, ponownie połączył siły z Holonem na początku swojej długiej kariery, po swoim pierwszym przydziale w sezonie 2019. 20. spotkać się ponownie

Od 2018 roku jest MVP sezonu BCL i poprowadził AEK do mistrzostwa. Trzy lata później próba rozpoczęcia meczu drugiej rundy z Queen’s została odłożona na półkę do oficjalnego rozpoczęcia sezonu 2021-22. Wcześniej grał w CBA China w sezonie 2020-21.

Z niecierpliwością czekamy na powrót do Mistrzostw w Koszykówce

Drugie spotkanie w Holonie rozpoczęło się wynikiem 0:3 w pierwszym na kontynencie meczu FIBA ​​​​Club 16 w europejskiej ekstraklasie. Gooders zmierzą się z ciężką bitwą z SIG Strasbourg, JDA Dijon i co najmniej dwoma rywalami z Ligi Mistrzów Hapoel Bank Yahav, aby zachować bilet do ćwierćfinału.

Jerozolima. Ich rekord 12-6 zajmuje trzecie miejsce w kraju, 2,5 meczu za Maccabi Pleitika Tel Aviv i Hapoel Vegan Friendly Tel Aviv .

Harris i Javin DeLaurier opuszczą jutrzejszy mecz 18. rundy Ligi Mistrzów przeciwko Hapoel B-Cure Laser Haifa. Neve Misgaff jest uważany za chorego sceptyka. Miejsce w 1/8 finału Ligi Mistrzów oznacza wyjazd do Hapoelu Jerozolima we wtorek.