Pokaz laserowy Christie odtwarza legendę o duchu Jiugeshan 

Projektory laserowe z serii Crimson i HS zapewniają żywy obraz popularnej atrakcji turystycznej, jaką jest piękna góra Jiuge Gui w Zhangjiajie, prowincjonalnym mieście w prowincji Hunan w Chinach.

Firma Christie’s ogłosiła, że ​​wysokowydajne projektory laserowe 3DLP i 1DLP oświetlą nocą nowe atrakcje w malowniczej okolicy Jiugeshangui w Zhangjiajie, prowincjonalnym mieście w chińskiej prowincji Hunan. .

„Nine Khuc-Ghost Mountain” jest inspirowana historią ze słynnej starożytnej antologii poezji „Zhu ca” starożytnego poety Qu Yuana i łączy legendy zachodniego Hunan z dziedzictwem kulturowym. Aborygenów Tujia i Miao oraz niesamowite naturalne piękno. Zhangjiajie oferuje wspaniałe wydarzenie zabawy. Rozciągnięty na ponad 5 kilometrów kwadratowych (1,9 mil kwadratowych) pokaz na żywo był oświetlany przez około dziesięć projektorów laserowych Crimson WU31, DWU2022-HS i DWU1612-HS od zaufanego partnera Christie APEX. dostępne i zainstalowane. .

Scena nocna „Nine Khuc Son Quy” to pierwsza na świecie scena nocna, która obejmuje piękne sceny w naturalnych krajobrazach, takich jak góry, lasy, tiankeng i jaskinie krasowe.

– powiedział Li Zhongliang, dyrektor techniczny Jianye Display South China.

„Jako pierwszy duży pokaz w erze postpandemicznej, dokładamy wszelkich starań, aby ta zakrojona na szeroką skalę impreza plenerowa odniosła ogromny sukces. Projektory laserowe Christie’s Crimson i HS Series, dzięki swojej solidnej konstrukcji, nienagannej wydajności i niezawodności, są nasze cele pierwszego wyboru w tym doniosłym wydarzeniu”.

Projektor umieszczony na odpornym na warunki atmosferyczne ogrodzeniu z widokiem na scenę wyświetla żywy obraz różnych miejsc związanych z promenadą, w tym gaju hibiskusa i pięknego lasu. „To miejsce, ożywione za pomocą najnowocześniejszych technologii, takich jak projekcja 3D, efekty świetlne, hologramy i woda, odzwierciedla harmonijne współistnienie natury i ustalonego życia. opisane w starożytnej poezji, tworząc wspaniałe wielozmysłowe doświadczenie i podkreślając ponadczasowość Piękno. Jiyuge. Piękny obszar Mount Gui.” dodał Lee.

Po wejściu do oszałamiającej przestrzeni goście są natychmiast przenoszeni do magicznej krainy snów, gdzie napotykają kreatywne i tajemnicze scenerie, które zmieniają perspektywę w miarę rozwoju historii. Starożytne trylobity, świetliki, magiczne stworzenia i kwiaty są wyświetlane na różnych powierzchniach wraz z żywymi aktorami, którzy wzmacniają proces opowiadania i zachwycają wszystkich, którzy go doświadczą. Robić dobre wrażenie.

April Qin, Senior Sales Manager, Christie’s China, powiedziała: „Nocny krajobraz„ Jiuge Mountain Osmanthus ”to specjalny projekt turystyki kulturowej, którego celem jest wzmocnienie statusu Zhangjiajie jako atrakcji. wyjątkowy i inspirujący Scena w naturalnym krajobrazie Jako główny partner tego pionierskiego projekt, firma AP Display dostarczyła nasz projektor laserowy, idealny do zastosowań zewnętrznych o dużym natężeniu.