Oto dlaczego Twoja skóra może skorzystać z tego domowego lasera o wartości 2000 USD, który przysięgają gwiazdy

To pierwszy domowy laser medyczny przeznaczony do odmładzania skóry.

HuffPost otrzymuje prowizje od dostawców na stronie. Każdy wpis został niezależnie wybrany przez zespół zakupowy Huffington Post. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Domowe produkty do pielęgnacji skóry są bardzo popularne i pożądane przez miłośniczki piękna. Dawno minęły czasy, kiedy zabiegi takie jak terapia światłem LED i urządzenia mikroprądowe były dostarczane do gabinetu kosmetycznego. Jeśli chcesz zainwestować w niezbędny sprzęt, możesz cieszyć się zaawansowaną technologicznie pielęgnacją skóry w zaciszu własnego domu. Najnowszym urządzeniem, które dołączyło do linii jest Lyma Laser, pierwszy domowy laser medyczny do odmładzania skóry.

Laser obiecuje zapewnić Twojej skórze wszystkie korzyści zabiegów wykonywanych w gabinecie, w tym poprawę wyglądu zmarszczek, elastyczności, tekstury, kolorytu skóry itp. Wykorzystuje opatentowaną technologię soczewek do rozprowadzania małych niewidocznych kropek światła na dużej powierzchni. Wewnętrzna soczewka emituje wiązkę zimnego światła, która wnika głęboko w warstwy skóry, obiecując „zresetowanie” komórek bez powodowania podrażnień i zaczerwienień.

Aby dowiedzieć się, jak działa ten laser i na ile jest bezpieczny, usiedliśmy z dr Marisą Garszyk, certyfikowanym dermatologiem z MDCS Dermatology w Nowym Jorku, aby porozmawiać. Powiedział The Huffington Post w e-mailu, że lasery są bezpieczne w domu, jeśli są używane ostrożnie. Istnieje ryzyko poparzenia, blizn lub przebarwień, więc skonsultuj się z dermatologiem, aby sprawdzić, czy ten laser jest odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry. Zwrócił również uwagę na znaczenie używania lasera zatwierdzonego przez FDA, lasera Lima.

Według Garshika osoby, które chcą walczyć z plamami starczymi, trądzikiem, piegami i ogólnymi efektami starzenia, są idealnymi kandydatami do lasera Lima, jeśli chcą się go trzymać. (Lyma mówi, że wystarczy używać lasera przez kilka minut dziennie, aby zobaczyć poprawę, i w przeciwieństwie do innych urządzeń, nie wymaga żelu przewodzącego, więc nie musisz się martwić dodatkowymi krokami ani kosztami.)

„Laser jest przeznaczony do dostarczania określonej energii w celu rozwiązania określonych problemów, które mogą być związane z zaczerwienieniem skóry, brązowymi plamami lub liniami i zmarszczkami” — wyjaśnia Garshik. uszkodzenia skóry sprzyjają tworzeniu się białek kolagenowych”.

Według Lymy światło podczerwone z lasera trzymanego blisko niego pomaga skórze się regenerować. Wykorzystuje chłodną technologię laserową bliskiej podczerwieni ze światłami LED, znaną szczególnie jako terapia laserowa niskiego poziomu. Użytkownicy (i kilka zdjęć przed i po) obiecują, że poradzi sobie z trądzikiem, wybielaniem skóry, teksturą i kolorytem skóry. Laser szybko zyskał zwolenników, w tym aktorkę Kate Hudson, która opowiedziała o nim na Instagramie.

Jeśli jesteś ciekawy, nie martw się, to może być idealny moment, aby spróbować. „Ze względu na potencjalne ryzyko przebarwień większość laserów jest używana zimą, ale to urządzenie może być używane przez cały rok” – zauważa Garshik.

Podobnie jak w przypadku wszystkich schematów pielęgnacji skóry, ważne jest stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na pielęgnację skóry, gdy nie masz kremu z filtrem.

Nawet w świecie drogich urządzeń do pielęgnacji skóry nikt nie wie, że laser Lima to duże przedsięwzięcie finansowe, które może nie być dla każdego. Ale jeśli chcesz zainwestować w rutynową pielęgnację skóry, ten wyjątkowy i innowacyjny laser może odmienić Twoją skórę. To prosty dodatek do schematu pielęgnacji skóry, lekki i przenośny oraz łatwy w użyciu. Jeśli konsekwentnie i ostrożnie chronisz skórę przed słońcem, możesz mieć promienną skórę jak na wiosnę.